میز عسلی

کاربرد میز عسلی و میز جلو مبلی برای تزیین فضا

میز عسلی به شما این امکان را می‌دهد که دست به ایده پردازی بزنید؛ یعنی شما بدون اینکه فضای زیادی از اتاق نشیمن، اتاق پذیرایی یا اتاق خواب خود را اشغال کنید می‌توانید چیدمان‌های متفاوتی را به نمایش بگذارید. دقت کنید که نباید با استفاده از میز عسلی بزرگ فضای بین مبل‌ها را ببندید و عبور انرژی مثبت را در محیط سخت کنید. برای اینکه بتوانید حال و هوای محیط را تغییر دهید. میز عسلی یکی از ساده‌ترین وسایلی است که با کمترین هزینه متفاوت‌ترین ایده پردازی‌ها را از آن شما می‌کند. متخصصین بخش دکوراسیون داخلی بر این عقیده هستند که باید دیزاین فضا با ساده‌ترین عناصر و در عین حال ارزان‌ترین قیمت ها به انجام برسد تا تأثیری گذاری مضاعف‌تری را به نمایش بگذارد. در مقاله پیش روی سعی بر آن داریم تا شما را با ایده پردازی‌های کارآمد با استفاده از این محصول برای یک دکوراسیون لوکس آشنا کنیم. اگر می‌خواهید خانه خود را خاص‌تر از هر زمان دیگری طراحی کنید به شما توصیه می‌کنیم با ما همراه باشید. هزینه خرید میز کنار مبلی و میز عسلی شاید خیلی زیاد نباشد، اما بدون شک ایده پردازی با یک محصول متفاوت و جدید تغییرات بسیار زیادی را در فضای داخلی منزل شما به تصویر می‌کشد.

نظم دادن فضای داخلی منزل با میز عسلی

میز جلو مبلی یکی از مهم‌ترین محصولات در رده مصنوعات چوبی به شمار می‌آید. درگذشته‌های دور حتی در خانه‌های قدیمی مادربزرگ هایمان که از مبلمان بهره‌ای نگرفته بودند همه از میز برای دیزاین کردن گوشه و کنار خانه استفاده می‌کردند. دکوراسیون بدون میز عسلی هیچ نظمی و زیبایی را در فضا فراهم نمی‌کند. اگر بخواهیم به سرو سامان دادن وسایل ضروری که هر روز در اتاق نشیمن به آن نیاز داریم بپردازیم بدون شک میز عسلی به کمک شما خواهد آمد. در این راستا باید از میز عسلی کشو دار یا میز کمدی استفاده شود تا به راحتی بتوان روزنامه، وسایل مرتبط با پذیرایی را داخل باکس‌های کشویی آن قرار داد. حال اگر قصد دیزاین فضا را داشته باشید میز کنار مبلی به همراه یک گلدان گل طبیعی زیبایی مظاعف را در فضا ایجاد می‌کند.

میز جلو مبلی

ایده پردازی اتاق نشیمن با میز عسلی

میز عسلی به شما این امکان را می دهد که اتاق نشیمن خود را به راحتی بازسازی کنید. این امر نیازی به صرف هزینه زیادی ندارد. بدون شک در دوره فعلی که بحران اقتصادی گریبان گیر جامعه است به راحتی نمی توان فرش، پرده و مبل را برای تغییر دکوراسیون تعویض کرد، اما می توانید از میز کنار مبلی برای بهتر جلوه دادن کمک بگیرید. میز کنار مبلی شما باید هم راستا با تم رنگی اتاق نشیمن تان انتخاب شود. به عنوان مثال اگر فرش منزل شما کرم قهوه ای است و یا پرده سفید در فضا استفاده کرده‌اید نیاز به یک میز کنار مبلی کرمی یا قهوه ای روشن یک امر مهم تلقی می شود. نیازی نیست که حتماً مبل های خود را تعویض کنید اما اگر خیلی روکش آن فرسوده شده است با یک آستر جدید و یک میز پذیرایی نقلی به بازسازی دکوراسیون داخلی منزل خود بپردازید.

میز کنار مبلی چه کاربردی دارد؟

بدون این میزهای کوچک که قابلیت جابه‌جایی آسان داشته باشند نمی‌توان روند پذیرایی راحتی را از مهمان‌ها دنبال کرد. اینکه شما بخواهید مدام میزهای بزرگ را برای پذیرایی از مهمان‌ها جابجا کنید غیرممکن است پس باید از میزهای کنار مبلی سبک و کاربردی حتماً کمک گرفته شود. این میزها بر اساس نیاز شما طراحی و تولید می‌شوند. همچنین شما می‌توانید تم رنگی آن را به اختیار مطابق با هارمونی رنگ فضای داخلی منزل انتخاب کنید. انتخاب اندازه میز نیز به مساحت منزل شما مرتبط است. اگر در یک اتاق نشیمن کوچک قصد استفاده از میز کنار مبلی را دارید بهتر است از مدل طبقه‌ای یا پله‌ای که روی هم قرار می‌گیرد استفاده کنید. حال اگر می‌خواهید با میز به یک دکوراسیون متفاوت دست پیدا کنید بدون شک میزهای منبت‌کاری شده و سلطنتی به کار شما می‌آیند.

میزعسلی

اندازه میز عسلی متناسب با نوع مبلمان شما

میز عسلی شما نه باید خیلی از مبل‌های شما بلندتر باشد و نه خیلی کوتاه‌تر که در زمان نیاز شما را دچار مشکل نکند. به‌عنوان‌مثال اگر میز پذیرایی شما ارتفاع بلندتری نسبت به مبل‌های شما داشته باشد جلوه بصری زیبایی را در فضا فراهم نمی‌کند. از سوی دیگر کوتاه بودن آن بیشتر از حد استاندارد سبب می‌شود شما کارایی آن را به دست فراموشی بسپارید و تنها به‌عنوان یک وسیله دکوری از آن استفاده کنید. شما باید متناسب با مساحت مبل و فضای داخلی منزل دست به خرید بزنید. اگر مبل‌های شما ال مانند است و روی مبل شما میز تعبیه شده خوب نیازی به میز کنار مبلی نیست یک میز پذیرایی زیبا و لوکس کار شما را مهر تائید می‌زند؛ اما اگر مبل‌های شما به صورت هفت نفره در نظر گرفته‌شده است و دو مبل تکی، دو کاناپه دونفره و سه نفر در سرویس مبل شما مشاهده می‌شود نیاز به میز یک امر مهم تلقی می‌شود. میزهای عسلی بسیار متنوعی امروزه در بازار یافت می‌شود که این قابلیت را برای شما فراهم می‌کند تا بر اساس سبک چیدمان خود دست به ایده پردازی بزنید.

میز کنار مبلی

فضاسازی با میز پذیرایی یا میز عسلی

میز عسلی به شما این امکان را می‌دهد که روزی یک طرح و ایده را در فضا شبیه به یک نمایشگاه به نمایش بگذارید. برای اینکه هر روز فضای منزل خود را متفاوت تر از روز قبل دیزاین کنید بدون شک نیاز به چند میز کنار مبلی یکی امر مهم محسوب می‌شود. شما با استفاده از میز‌های پذیرایی و میز کنار مبلی می‌توانید از وسایل دکوری متنوع برای جلوه دادن به مبل‌های خود استفاده کنید. بدون شک بدون این وسیله این مهم برای شما فراهم نمی‌شود. گاهی می‌توانید با چند برگ درخت و یک سبد میوه یک میز پاییزی را به نمایش بگذارید. در برخی موارد می‌توانید قاب عکس‌های یادگاری خود را برای چیدمان در نظر بگیرید. ایده پردازی با گل‌های خشک و شمع روی میز کنار مبلی جلوه بصری زیبایی را فراهم می‌کند. چند کتاب و یک وسیله قدیمی خود طرح و ایده متفاوتی محسوب می‌شود.

چیدمان متفاوت اتاق خواب با میز کنار مبلی

میز عسلی با کمترین هزینه تأثیر‌گذار‌ترین طرح‌ها را برای شما در قاب دکوراسیون داخلی به نمایش می‌گذارد. به شما خواهیم گفت که نقش میز در اتاق خواب چیست. شما می‌توانید از یک میز به‌عنوان میز توالت در اتاق‌خواب‌های کوچک خود کمک بگیرید. سپس با استفاده از یک آینه دیواری با کمترین هزینه به یک میز توالت زیبا و متفاوت دست پیدا کنید. همچنین برای اتاق خواب خود با استفاده از میزهای لوکس سه طبقه فانتزی می‌توانید یک استند گل زیبا تهیه کنید. میزها در کنار یکدیگر به صورت پله‌ای قرار می‌گیرند که بدون شک فضا سازی اتاق خواب شما را با گل های آویز زیباتر خواهند کرد. اتاق‌خواب‌های بزرگ‌تر شما این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد که در پایین تخت از دو مبل تکی برای دیزاین بهره بگیرید. بدون شک این امر می‌تواند با یک میز لوکس یا یک میز پذیرایی خاص در قاب اتاق خواب شما خود نمایی کند.

عسلی

فضا سازی اتاق مطالعه با میز عسلی

میز عسلی را در هر بخشی از منزل می توانید استفاده کنید. حتماً نیازی نیست این وسیله برای اتاق پذیرایی یا اتاق خواب شما در نظر گرفته شود. به عنوان مثال شما برای اتاق مطالعه خود با استفاده از یک میز کنار مبلی شیک و لوکس که با استفاده از رنگ های استاتیک پوشش داده شده است می توانید یک چیدمان لوکس را به تصویر بکشید. کافی است قدری تم رنگی طلایی با یک میز شیشه ای مشکی یا سنگی خاکستری برای میز شما در نظر گرفته شود. بدون شک این میز می تواند با یک کتاب و چند دکوری فانتزی بخشی از فضای اتاق کار شما را بسیار هنرمندانه و لوکس به نمایش بگذارد. این امر که میز کنار مبلی یا میز پذیرایی شما چه سبکی داشته باشد کاملاً به نظر شما بستگی دارد. طرح ها و ایده های عنوان شده تنها به جهت یاری رساندن به شما عزیزان در راستای یک ایده پردازی لوکس است که به شما این امکان را می دهد شبیه دکوراتورهای حرفه ای دست به طراحی داخلی منزل خود بزنید.

اسکرول به بالا