مبلمان مدرن

دکوراسیونی به سبک مدرن با مبلمان مدرن

مبلمان مدرن یکی از انتخاب‌هایی است که در کنار مبل‌های کلاسیک پیش روی شما قرار دارد؛ اما آیا از تفاوت و مشخصه‌های ظاهری این دو سبک مبل اطلاعات کافی برای یک خرید ایدئال دارید. اگر می‌خواهید یک دکوراسیون مدرن، ساده، شیک و ویژه داشته باشید به شما توصیه می‌کنیم در ادامه با ما همراه باشید. ما آمده‌ایم تا با راهنمایی‌های سازنده، منحصر به فردترین دکوراسیون‌ها را در خانه شما عزیزان مهمان کنیم. در ادامه خواهید خواند.
• مروری بر تاریخچه مبلمان
• کاربرد مبلمان مدرن
• تمایز مبلمان مدرن
• ویژگی مبل مدرن
خرید مبلمان مدرن از معتبرترین فروشگاه‌های آنلاین
اگر می‌خواهید شبیه دکوراتورهای حرفه‌ای دست به ایده پردازی بزنید به شما توصیه می‌کنیم دکوراسیون کردن به سبک مدرن مشابه کشورهای اروپایی را از قلم نیندازید. این امر برای شما هزینه چندانی به همراه ندارد، کافی است یک سرویس مبلمان مدرن را به خانه خود مهمان کنید.

 

مبلمان مدرن

مروری بر تاریخچه مبلمان مدرن

مبلمان مدرن پس از جنگ جهانی دوم بسیار رواج پیدا کرد. در آن زمان به دلیل تخریب شدن بسیاری از وسایل دیگر فرآیند ساخت آن‌ها با همان ظرافت و طراحی بسیار دشوار بود. از همین رو دکوراتورها با ایجاد طرح‌های ساده سبک مینیمالیسم را رواج دادند. از سوی دیگر با حذف دیوارها و پل زدن به فضای بیرون و آشتی دادن افراد با طبیعت به دلیل مشکلات روحی و عاطفی سبک‌های مدرن با تم‌های رنگی شاد در فضا به تصویر کشیده شدند تا قدری آرامش در محیط حکم فرما شود. با پیدایش سبک مدرن دیگر خبری از سبک‌های سنتی و کلاسیک که منبت کاری شده و مجلل بودند کم تر شد و این امر خرید را برای افراد حاشیه نشین شهرها نیز به امری ساده تبدیل کرده بود.

ایجاد طرح‌های ساده و یکدست، دکوراسیون‌های خطی و چیدمان هم راستا، تمرکز بر روی اشکال هندسی
سادگی به جای تزئینات سنگین مواردی از راه حل های بصری بودند که مبلمان مدرن را فراهم کردند. مبل‌های مدرن به دلیل ترکیب اشکال هندسی و تم‌های رنگی شاد به ‌مراتب از دکوراسیون‌های کلاسیک چشم‌نوازتر به تصویر کشیده می‌شدند و همین امر استقبال از این محصول را روز به روز بیشتر کرد

کاربرد مبل مدرن

مبلمان مدرن به دلیل نوع چیدمان کم‌جا انتخابی ایدئال برای خانه‌های آپارتمانی به شمار می‌رود. دلیل این امر کارآمد بودن در کنار زیبایی بصری است که محصول برای کاربر فراهم می‌کند. همه شما به خوبی می‌دانید که طراحی‌های معاصر با بهره گرفتن از متریال کمتر اما با شکل متفاوت‌تری به نمایش گذاشته می‌شود تا این تفاوت سبب بارزتر شدن دکوراسیون‌های شما شود.
ایده پردازی به سبک دکوراتورهای حرفه‌ای اروپایی، الهام گرفتن از مبل‌های تولیدی کشور ترکیه، ترکیب سبک‌ها و رنگ‌ها در کنار یکدیگر، به‌کارگیری متریال ساخت متفاوت مثل ترکیب چوب و فلز، بخشی از ویژگی‌های بارز مبل‌های مدرن به شمار می‌رود. با حذف مبل‌های پر زرق و برق کاخ‌های سلطنتی و با ظهور مبل‌های مدرن در صنعت دکوراسیون داخلی انقلابی بر پا شد که همگان را به وجد آورد.

مبلمان مدرن

تمایز مبلمان مدرن

مبلمان مدرن برای اولین بار توسط طراح مبل مدرن لوکوربوزیه که بنیان‌گذار این سبک بود به معرض دید علاقه‌مندان گذاشته شد. به دلیل سادگی و فاصله گرفتن از زندگی‌های اشرافی استقبال از مجموعه کارهای این هنرمند بسیار بی‌سابقه بود. تغییر در فرم طراحی، به‌کارگیری مبل‌های دو نفره یا همان کاناپه، ترکیب مواد مختلف، به‌کارگیری شکل‌های هندسی ویژه و صدها فکر خلاق دیگر یکی پس از دیگری برای پیدایش مبل‌های مدرن پا به عرصه گذاشتند. زوج خلاق آمریکایی نیز در کالیفرنیا به ‌واسطه مبل‌های راحتی ایمس و اوتومان و صندلی‌های قالب‌گیری شده فایبرگلاس شهرت جهانی پیدا کردند و این امر هر روز با یک شکل متفاوت‌تری در حال تغییر است.

ویژگی مبلمان مدرن

مبلمان مدرن در کنار سبک‌های بسیار خاص و متفاوت از نرمی و راحتی مضاعف‌تری در مقایسه با سایر مبلمان برخوردار هستند. شما به ‌سادگی می‌توانید با بهره گرفتن از یک نیم‌ست یا ست چیدمان لوکسی را به تصویر بکشید. نیم‌ست متشکل شده است از یک کاناپه دو نفره و دو مبل تکی و یک ست کامل همراه با یک کاناپه سه نفره اضافه برای شما تهیه و تولید می‌شود. از صندلی‌های مهمان اضافه نیز در راستای چیدمان ست و هم‌رنگ با ست مبل‌های مدرن خود نیز می‌توانید بهره بگیرید. خرید پاف جلو مبلی، میزهای پارچه‌ای، صندلی تکی و بسیاری گزینه‌های دیگر با خرید مبل مدرن در پیش روی شما قرار دارد. استفاده از اسفنج و فوم نرم، به‌کارگیری دسته و پایه‌های پارچه‌ای، بزرگ‌تر شدن فضای نشیمن‌گاه، اضافه شدن طرح لمسه دوزی، استفاده از زیر پایی‌های نرم، میزهای پارچه‌ای برای امنیت بیشتر از جمله امکاناتی است که با خرید مبل های مدرن برای شما فراهم می‌شود. سبک‌ها و طرح‌های بسیار متفاوتی یکی پس از دیگری با ابداع سبک مدرن پا به صنعت دکوراسیون داخلی گذاشتند که دست افراد را برای انتخاب بسیار باز گذاشت.

مبلمان مدرن

خرید مبلمان از فروشگاه آنلاین

مبلمان مدرن را امروزه به راحتی می‌توانید بدون حضور در فروشگاه‌های سنتی به‌صورت مجازی خریداری کنید. با شکستن مرزهای پیش روی خود می‌توانید ایدئال‌ترین و متفاوت‌ترین محصولات را درب منزل تحویل بگیرید.
• خرید با حذف هزینه‌های سربار
• خریدی مقرون به‌صرفه به قیمت تولیدی‌های داخلی
• انتخابی بر اساس سبک دکوراسیون شما
• مشاوره‌های رایگان در راستای تم رنگی
• حذف هزینه رفت و آمد به تولیدی‌های پایتخت
• خریدی مدرن بر اساس آخرین متدهای روز دنیا
• خریدی مشابه بازار مبل یافت‌آباد، بازار مبل دلاوران
خرید مبل مدرن خود را می‌توانید بر اساس علاقه‌مندی و نیاز خود از طریق وب‌سایت‌های معتبری که در این راستا فعالیت می‌کند دنبال کنید. این امر سبب حذف هزینه‌های پنهان بسیاری از شما می‌شود و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانید محصول ایده‌ال خود را درب منزل دریافت کنید. از شما دعوت می‌کنیم از محصولات ما نیز دیدن فرماید.

اسکرول به بالا